کاربرد های متنوع کلاه چاپی تبلیغاتی

انواع جنس در کلاه چاپی تبلیغاتی

کاربرد های متنوع کلاه چاپی تبلیغاتی

اگر نگاه دقیقی به برخی از مشاغل اطراف خود بیاندازید، متوجه خواهید شد که اغلب آن ها دارای لباس فرم مخصوص هستند. یکی از اجزای چشمگیر این دسته از لباس ها، کلاه می باشد. به همین منظور عده زیادی از کارفرمایان، به منظور معرفی هرچه بیشتر خدمات و یا محصول خود، از چاپ لوگو مدنظرشان بر روی لباس و یا کلاه کارکنان بهره می گیرند. البته باید به این موضوع اشاره کرد که از چاپ روی کلاه در موارد دیگری مانند استفاده در ارگان ها، راهپیمایی ها، همایش ،تیم های ورزشی، کمپین های تبلیغاتی، رستوران و یا جشنواره ها نیز کاربرد فراوان دارد.

به طور کلی درج لوگو و یا نوشته ای خاص بر روی کلاه، از دو طریق چاپ و دوخت روی کلاه انجام می پذیرد. در نوع اول امکان چاپ بر روی مدل های مختلف کلاه مانند پارچه ای، کاغذی، فومی و… وجود دارد، اما از دوام و استحکام کمتری برخوردار است. در نوع دوم نیز گزینه های انتخابی برای جنس کلاه محدود می شود، اما نسبت به نوع اول از مقاومت و طول عمر بیشتری برخوردار هستند. با ما همراه باشید تا در ادامه ی مطلب شما را با نحوه صحیح انتخاب کلاه و چاپ متناسب با خواسته تان آشنا کنیم.

کلاه هایی که به منظور تبلیغات و چاپ مورد استفاده قرار می گیرند، از لحاظ جنس به دسته های زیر تقسیم می شوند:

کلاه های فومی تبلیغاتی

جنس سازنده این دسته از کلاه ها همان طور که از اسمشان پیداست از فوم تشکیل شده است؛ لذا از مقاومت کمی برخوردار بوده و برای مصارف کوتاه مدت مانند: همایش، جشنواره، انتخابات و… توصیه می شوند. تکنولوژی درج لوگو بر روی کلاه فومی از نوع چاپی است و قیمتی مناسب دارند.

کلاه های کاغذی

عمدتا در ساخت این کلاه ها از الیاف مصنوعی مانند مقوا یا کاغذ بهره می گیرند. طول عمر و استحکام کلاه کاغذی بسیار اندک بوده و برای مصارفی همچون: راهپیمایی، کمپین و… کارایی دارد. خوشبختانه قیمت این دسته از کلاه ها نسبت به سایر مشابه خود بسیار مقرون به صرفه است و به همین دلیل طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب کرده است.

کلاه چاپی تبلیغاتی پارچه ای

این کلاه نسبت به دو موردی که در پیش ذکر شد از دوام بالاتری برخوردار می باشد؛ وزنی نسبتا سبک داشته و به راحتی قابل استفاده است. لوگو چاپ شده بر روی این کلاه بسیار ساده می باشد و برای مراسماتی مانند برنامه های مختلف مدارس، تیم های ورزشی، کارکنان خدمات گارانتی و همچنین انتخابات مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ روی کلاه های کتانی

به جرات می توان گفت که کلاه های کتانی پر کاربرد ترین مدل کلاه های تبلیغاتی محسوب می شود. تنوع در درج انواع لوگو و چاپ متن، همینطور استحکام ویژه این کلاه سبب شده است که نظر بسیاری از کارفرمایان ، برند ها و شرکت ها به سمت آن گرایش پیدا کنند. بسیاری از شرکت های خدماتی، ارگان های خصوصی و یا دولتی، برای تبلیغ محصول و یا خدمات خود از کلاه تبلیغاتی مندرج و متناسب با حرفه شان بهره میگیرند.


لازم به ذکر است که برای سفارش چاپ و یا دوخت روی کلاه می توانید از دو طریق اقدام کنید؛

  1. تمامی مراحل تهیه و چاپ کلاه را به مرکز مورد نظر بسپارید.
  2. کلاه مورد نظر خود را تهیه و نسبت به چاپ بر روی آن اقدام نمایید.

منابع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید