چاپ روی پارچه ها مانند مانتو، روسری، ملحفه، پرده

نمونه کار چاپ روی پارچه لباس زنانه

چاپ روی پارچه ها مانند مانتو، روسری، ملحفه، پرده

با پیشرفت صنعت چاپ در این چند دهه اخیر امروزه می توانید طرح های دلخواه خودتونو حتی بر روی لوازم منزلتون به نمایش بزارید . تا حالا شده یه مدل پرده رو در اینترنت ببینید ولی نتونید طرحشو تو بازار پیدا کنید ؟ و یا اینکه بخواید پرده خونه خودتونو با مبلمانتون ست کنید ولی پارچه مبلی با اون طرح رو پیدا نکنید ؟ با پیشترفت صنعت چاپ شما می تونید به راحتی تنها با داشتن فایل دیجیتالی طرح اقدام به چاپ طرحتون بر روی مبلمان یا پرده خونه خودتون بکنید . چاپ بر روی پارچه های ضخیم به خصوص پارچه مبلی میتواند به روش های مختلفی انجام شود که ما تنها به توضیح دو روش و مهم و اصلی این طرح می پردازیم .

چاپ به صورت دیجیتال

چاپ دیجیتالی یکی از مرسوم ترین روش های چاپ است که در آن رنگ ها به صورت دیجیتالی بر روی پارچه پخش می گردد و به دلیل تنوع بالا رنگ و دقیق بودن این دستگاه ها ، فقط کافیه فایل دیجیتالی رو داشته باشید و بقیه کار رو به خود دستگاه بسپارید . توچه کنید که این دستگاه ها مخصوص اینکار می باشند و دارای استانداردهای لازم هستند .گاها برخی از کارگاه ها با استفاده از جوهر های غیر استاندارد اقدام به چاپ این طرح ها می کنند که با شستشو یا مرور زمان به ندرت این طرح ها کمرنگ و کمرنگ تر می شوند .

چاپ به صورت گلدوزی

این چاپ یکی از قدیمی ترین انواع چاپ است تنها با این تفاوت امزوزه دستگاه های پیشترفته جای دخالت دست را گرفته اند و طرح های برجسته و دقیق تر را به نمایش می گذارند .این چاپ دارای ظرافت ها و استاندارد های خاص خود می باشد که با رعایت این استاندارد ها می توانید شاهد چاپ بی عیب و نقض و زیبای طرح باشید .

شما نه تنها می توانید مبل و پرده خود را با یکدیگر ست نمایید بلکه به کمک صنعت چاپ می توانید طرح دلخواه خود را بر روی ملحفه سرویس خواب خود نیز به نمایش بگذارید و خانه ای زیبا و خاص را طراحی نمایید. چاپ بر روی سرویس خواب نیز ماند چاپ بر روی پرده و مبلمان می باشد و برای انجام این کار باید دستگاه ها ومهارت های این کار را داشته باشید تا طرح شما به صورت دقیقی بر روی لوازمتان چاپ گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید