چاپ بر روی ساعت، آینه، کاشی و پازل

پرینت روی جلد موبایل اختصاصی

چاپ بر روی ساعت ، آینه ، کاشی و پازل

چاپ عکس های خانوادگی یا لوگو و نماد شرکت ها و موسسات بر روی ساعت آینه ، کاشی و پازل یکی دیگر از قابلیت های صنعت چاپ می باشد . همچنین چاپ طرح ها بر روی ساعت یا پازل می تواند یک ایده خلاقانه برای تبلیغ باشد . شرکت ها با طراحی لوگو و نماد شما بر روی ساعت ها و پخش آن ها می توانند اقدام به تبلیغ شرکت یا موسسه خود نمایند .

چاپ عکس بر روی جعبه چوبی

علاوه بر این صنعت چاپ می تواند برای ساعت فروشی ها یا جواهر فروشی ها که محصولات خود را در باکس های چوبی قرار می دهند کار آمد باشد . ساعت یا جواهر فروشی هامی توانند با چاپ نماد یا لوگو خود بر روی جعبه های چوبی محصولات خود اقدام به تبلیغ برند و مغازه خود نمایند .

چاب بر روی کاشی

چاپ طرح دلخواه شما بر روی کاشی ها می تواند کار یا ایده ای خاص و جذاب باشد. چاپ عکس کودک یا عزیزان شما بر روی کاشی ها می تواند به زیباترین یادگاری برای عزیزانتان بدل شود . کاشی ها با دارا بودن جنس حساس خود نیازمند دستگاه های مجهز می باشد که با ظرافت بالایی اقدام به چاپ طرح مورد نظر شما نماید

چاپ بر روی قاب موبایل

وقتی شما برای خرید یک قاب گوشی اقدام میکنید بعد از کیفیت و جنس قاب ، مهم ترین معیار انتخاب شما طرح بر روی قاب می باشد . شاید بار ها شده دنبال یه طرح خاص باشید اما نتونید  داخل بازار پیداش کنید  . با پیشترفت صنعت چاپ دیگه نیازی نیست این همه وقت صرف گشتن قاب گوشی مناسب خود کنید . تنها کافیه فایل دیجیتالی طرح رو به ما تحویل بدید . ما در کمترین اقدام به چاپ طرح مورد نظر شما بر روی بهترین جنس از قاب گوشی میکنیم.

شما می تونید با فرستادن فایل دیجیتالی طرح مورد نظر خود برای ما ، استیکر ، مگنت ، کیسه دستی و زیر لیوانی به همراه طرح چاپ شده شما بر روی آن ها را در یافت کنید . ما با دارا بودن دستگاه های مجهز برای این کار ، طرح شما را به زیبایی چاپ می کنیم . طرح چاپ شده نماد یا لوگو شرکت ها بر روی هر وسیله ای می تواند بهترین راه برای تبلیغ برند و شرکت شما باشد . ما به شما پیشنهاد می کنیم برای تبلیغ خلاقانه شرکت خود اقدام به چاپ طرح ها بر روی اشیا مورد نیاز کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید