چاپ بر روی روتختی، ایده ای ناب و منحصر به فرد

چاپ بر روی روتختی

چاپ بر روی روتختی، ایده ای ناب و منحصر به فرد

تکنیک استفاده از چاپ بر روی روتختی از گذشته های نه چندان دور مرسوم بوده است. البته با این تفاوت که در قدیم تنها بر روی قسمتی از رو تختی نقشی را چاپ می کرده اند، اما امروزه با پیشرفت دستگاه های چاپ، امکان چاپ در سراسر آن میسر شده است. استفاده از طرح های متنوع و چشم نواز در تکنولوژی چاپ، سبب وسوسه شدن عده زیادی برای داشتن یک رو تختی خاص و ویژه شده است. حتما تا به حال برایتان پیش آمده که برای ست کردن رو تختی با لوازم اتاق تان مجبور شوید زمان و نیروی زیادی را صرف یافتن کالای مورد نظرتان بکنید، و یا بخواهید هدیه ای خاص به عزیزانتان تقدیم کنید. طبیعتا در چنین شرایطی بهترین کار ممکن، چاپ طرح دلخواه شما بر روی کوسن و یا رو تختی می باشد.

این ایده بر خلاف ظاهر تجملاتی خود، از هزینه مقرون به صرفه ای برخوردار است و می توانید به راحتی برای ارائه کادویی خاص بر روی آن حساب باز کنید!

برای چاپ بر روی روتختی کافیست طرح باب میلتان را انتخاب کنید و متناسب با خواسته خود، برای چاپ رو تختی در سایز های مختلف مانند: کودک، نوجوان، تک نفره و دو نفره اقدام کنید. نکته جالب توجه در چنین روشی نداشتن محدودیت در انواع طرح و یا ابعاد و اشکال مختلف رو تختی می باشد. به این منظور که شما میتوانید با خیال راحت صاحب یک رو تختی دایره ای منحصر به فرد با طرح مورد پسندتان شوید. همین تنوع بی نظیر در چاپ عکس روی رو تختی، موجب جلب نظر و کسب طرفداران فراوانی شده است.

چاپ بر روی روتختی

سفارش چاپ آنلاین روی روتختی

در چاپ رو تختی امکان استفاده از طرح های سه بعدی نیز فراهم آمده است که پیشنهادی ویژه برای طرفداران مد می باشد. همچنین شما می توانید از عکس های زیبا و خاطره انگیز خودتان در چاپ رو تختی بهره بگیرید.

به منظور تهیه رو تختی با چاپ مورد نظر، نیازی به تهیه رو تختی سفید و یا به اصطلاح خام نمی باشد. برای این کار کافیست طرح انتخابی خود را به مراکز چاپی که بدین منظور در حال فعالیت هستند، ارائه دهید و نسبت به چاپ اقدام نمایید. در چنین شرایطی شما علاوه بر صرفه جویی در وقت و نیرو، در قیمت نهایی رو تختی نیز صرفه جویی کرده اید.

در صورتی که در انتخاب رنگ و طرحی متناسب با دکور اتاقتان دچار مشکل شده اید، می توانید از کارکنان مراکز چاپ درخواست کنید که طرح و نقشی هماهنگ با فضای شما برایتان طراحی کرده و به چاپ برسانند.

بخاطر داشته باشید که قیمت چاپ بر روی رو تختی به عوامل متعددی مانند: جنس پارچه، سایز و ابعاد، نوع طرح، رنگ بندی و تعداد آن بستگی دارد. لازم به ذکر است که همچنین امکان چاپ رویه متکا، کوسن،  ملحفه و یا حتی پرده ی ست با رو تختی نیز امکان پذیر می باشد و بنا بر الیاف تشکیل دهنده این محصولات( پنبه، نخ، کتان و پلی استر)، با قیمت های متفاوتی به خریداران ارائه میشود.

منابع:

یوتیوب – https://www.youtube.com/watch?v=Oj0qSwz2PDY

contrado

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید