روش انتخاب بهترین کلاه تبلیغاتی چیست؟

روش انتخاب بهترین و موثرترین کلاه تبلیغاتی

برای تبلیغات روش های مختلفی وجود دارد، همه ما بارها در نمایشگاه های مختلف مانند کلاه تبلیغاتی، با مواردی مواجه شده ایم که شرکت های مختلف برای ارائه بهتر محصولاتشان از آنها استفاده می کنند، اما در این مورد که چطور باید این تبلیغات را انتخاب کنید همیشه یک سری سوال مشخص وجود دارد، مثلا اینکه چطور بیشتر دیده شویم؟ چطور کمترین هزینه را پرداخت کنیم تا بتوانیم تعداد بیشتری کالای تبلیغاتی ارائه دهیم؟هزینه های تبلیغات باید در چه حد باشد؟ چقدر باید هزینه غرفه و شرکت خود کنیم و چقدر باید از این سهم را صرف مشتریان خود و هدایای آنها بکنیم؟

خب واضح است که در این بین به ظاهر هم بسیار فکر می شود، اینکه چه لباسی بپوشیم؟ چطور با هم هماهنگ و ست باشیم؟ چطور باحال و سر زنده به نظر برسیم؟ چطور همه اغشار بازدید کننده را جذب کنیم؟ کلاه تبلیغاتی هم در این بین همیشه به ذهن ها خطور می کند

کلاه تبلیغاتی، باید ها و نباید ها

در نظر داشته باشید که کلاه های این سبک همیشه هم بهترین گزینه نیستند، منظور اینکه برخی موراد هستند که سن و سال و شرایط مختلفی بر آنها حکم میکند که ممکن است گزینه های مانند کلاه را از ذهن ها حذف نماید، مثلا فرض کنید نمایشگاه مربوط به نشست سالانه شرکت های تولید کننده انرژی های نفت و گازی است، این یعنی رده سنی بالای 40 سال و همین طور شرایط حضور حداقل در سطح مدیران است، پس کلاه تبلیغاتی چندان هم گزینه خوبی به نظر نمی رسد.

اما همین شرایط را ببریم به سمت نمایشگاه سالانه نفت و گاز و پتروشیمی که همه چیز مشابه است با این تفاوت که شما اینبار قصد دارید استعداد های جدید را از دانشگاه ها جذب کنید، قصد دارید که برای جوانان جویای کار محیطی را معرفی کنید که سرزنده و جوان پسند است، یا حتی سعی دارید دوره هایی برگزار کنید که قشر جوان تر را نشانه گرفته است، در این صورت بهترین گزینه به نظر همین دوخت کلاه تبلیغاتی و نمایش آن به بازدید کنندگان و کاربرانتان است. حالا ورق برگشته و این یک گزینه کم خرج و در نهایت پربازده است که جوانان مورد نظر شما را جذب کرده و به غرفه نزدیک کند، همین طور حس بهتری را به آنها منتقل کند که مطمئن شوید حالا گوش شنوا و انرژی بالایی را در اختیارتان دارید.

پس همیشه هم نباید به سمت کلاه تبلیغاتی رفت، موردی که در اینباره از ذهن می گذرد، شرایط استفاده از کلاه به غیر از نمایشگاه است، این موارد را به عنوان مثال می توان ذکر کرد، اول از هم و پرکاربرد تر از همه در شو روم ها و همین طور استند های تبلیغاتی، تصور کنید که جوانانی در کنار فروشگاه های بزرگ مشغول ارائه آخرین مدل آب میوه شرکت شما هستند و یا در نظر دارید که قهوه جوش هایی را در سطح شهر قرار دهید که بازاریابان شما بتوانند انواع قهوه را به مشتریان باالقوه شما معرفی کنند. در این صورت باید در نظر داشته باشید که دیده شدن بهترین استراتژی ممکن است.

اما چه چیزی باید دقیقا دیده شود؟ خب کلاه و تی شرت تبلیغاتی را در قدم اول پیشنهاد می کنیم که در این نوع از معرفی کالا و محصولات بسیار موثر هستند. حتی برای توصیه های سلامتی و دارویی نیز می توان همین نوع تبلیغات و پوشش را موثر دانست، به این معنی که شما می توانید دقیقا از همین کلاه و تی شرت تبلیغاتی استفاده کنید و نوع جدیدی از کرم مرطوب کننده یا شامپوی سر را معرفی کنید، این ایده های استند تبلیغاتی هیچگاه قدیمی نمیشوند فقط در نوع اجرا و چهره آنها متفاوت هستند و همین وجه تمایز شما نسبت به دیگران خواهد بود که مشتریانی را به سمت آن استند جذب خواهد کرد.

دوخت لوگو روی کلاه تبلیغاتی

دوخت روی کلاه تبلیغاتی

کاربرد های کلاه تبلیغاتی

به جز مواردی که در بالا به تفسیر گفته شد، مثلا استفاده از کلاه تبلیغاتی در نمایشگاه و غرفه های شما، استفاده در مغازه هایی که محصولات مشخصی را برای عموم معرفی می کنند نه محصولات بسیار تخصصی صنعتی، همین طور استفاده از کلاه تبلیغاتی برای استند و شوروم که معرفی محصولات را انجام می دهند مانند استند های معرفی آبمیوه جدید کارخانه شما، مواردی هستند که شاید خیلی هم جنبه جذب مشتری نداشته باشند. به عنوان مثال مرتب کردن کارکنان یک تعمیرگاه چند منظوره خودرو. تصور کنید وارد یک گاراژ بزرگ می شوید که هم صافکاری دارد، هم نقاشی دارد، هم کارواش و هم بخش های دیگری مانند باتری سازی، همه این موارد به سادگی و با استفاده از لباس کار یکسان و همین طور دوخت کلاه تبلیغاتی با شعار کوچکی از آن دپارتمان یا مثلا دوخت لوگوی هر دپارتمان به راحتی قابل تفکیک هستند.

اما در مواردی مانند هدیه تبلیغاتی هم باید روی کلاه حساب کنید، در واقع تصور کنید که لوگوی برند شما بر روی سر هر یک از افرادی باشد که در گرمای آفتاب تابستان شهر در حال گردش هستند، این افراد این کلاه را اشانتیون گرفته اند اما اینقدر دوخت کلاه  تبلیغاتی شما با کیفیت بوده است و اینقدر این محصول زیبا است که در نهایت به عنوان یک بخشی از لباس روزمره خود از آن استفاده می کنند. در این صورت است که باید به دوزنده این کلاه تحسین گفت، ما نیز همیشه در مجموعه اینونگاه سعی کرده ایم که بهترین کیفیت خروجی را برای مشتریان خود همراه داشته باشیم تا همیشه در نهایت به این نتیجه مطلوب برسیم که کاربران شما مشتریان شما و همراهان شما از محصولاتی استفاده خواهند کرد که در اینونگا تولید شده اند.

چاپ روی کلاه ایمنی و کلاه کاسکت

کلاه های تبلیغاتی صرفا به دسته کلاه کپ تقسیم نمی شوند، این کلاه ها گاها برای مصارف ایمنی استفاده می شوند، تصور کنید شرکت متروی تهران کارکنان واحد فنی و مهندسی خود را با این کلاه ها چقدر با اصول تقسیم کرده است و این باعث شده است که تفاوت اساسی بین این گروه ها ایجاد شود، علاوه بر رنگ زمینه هر کلاه که مثلا مهندسی سفید و آتش نشانی زمینه ای قرمز دارد، می توان به مواردی اشاره کرد که مثلا شعار روی کلاه های دسته های کاری مختلف با یکدیگر فرق دارند. این کلاه های ایمنی بسیار شکیل تر هستند و به خود کارکنان هم حس بهتری می دهند، حتی در مواردی ثابت شده است که از کلاه ایمنی تنها برای این استفاده شده است که ظاهر زیباتری داشته و همین باعث بالارفتن بازدهی شده است.

اما در مورد موتور سیکلت هم باید به این موضوع دقت کنید که چاپ روی کلاه کاسکت موتورسواری امکان پذیر است و بارها شده است که برای شرکت های پخش مانند الوپیک یا مثلا رستوران ها و مغازه ها کلاه های کاسکت تولید کرده ایم. کلاه کاسکت در این مورد یک وسیله تبلیغاتی بسیار عالی به حساب می آید چون در عین حال که کارکنان یک مجموعه در حال انجام کار خود هستند و رانندگی می کنند، در مقابل دیدگان هزاران نفر در محله فعالیت شما و در سطح شهر هستند.

منابع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید